DOBRÉ POSTUPY VENETSKÉHO KRAJE

E XT UKONČENÍ PERMANENTNÍ VÝSTAVY PALAZZO DEL PODESTA 'V MALAMOCCO VENEZIA

Palazzo del Podestà-Itálie 

Palazzo del Podestà je další dobrou italskou praxí, kterou bychom rádi představili nyní. 

                                                                                    1  

Na začátku 90. let byl benátský výzkumný tým (EVR) pod vědeckým vedením superintendence BB. AA. AA. a této technice města Benátek to mělo být operativní rameno rozsáhlého archeologického průzkumu v oblasti církve v Malamocco. 

                                                                                    2  

Výkop začal během restaurování statickým a strukturálním ověřením soklu vlajkového pilota. V této křižovatce, pod artefaktem, bylo zjištěno překrývání starověkých podlaží a přítomnost středověkých struktur. Archeologické vyšetřování, které z toho vyplynulo, odhalilo zbytky prvního paláce Podestà a četné nálezy k němu as ním související život. 

                                                                                   3  

V letech 2008/2009 bylo díky citlivosti tehdejšího Správního obvodu okresu Lido a Pellestrina možné získat prostředky na přípravu první stálé výstavy, silně žádané místním obyvatelstvem, přivítání části figuliny repertazion výkopu.  

                                                                                   4  

Dokonce i instalace, která šla obsadit křídlo Palazzo del Podestà nebo Pretorio , byla také editována společností EVR, která z ní učinila referenční bod a příchod, v rámci složitějšího projektu revitalizace a znalosti území Malamocchina , organizace prohlídek s průvodcem do staré vesnice. V projektu, jakmile byly k dispozici nové zdroje, byla odložena příprava druhé místnosti-vedle první -, ve které byly veřejnosti zpřístupněny závěry jiného druhu.