Poďme na fantastický výlet!

Prezentácia prvých talianskych osvedčených postupov v oblasti kultúry a dedičstva.

Sprievodca WeTour bol založený v roku 2013 z iniciatívy skupiny kvalifikovaných sprievodcov s cieľom spolupracovať a ponúkať širokú a kvalitnú škálu služieb na podporu regiónu Veneto. Hlavným cieľom je oboznámiť návštevníkov s históriou, umením, kultúrou, zvedavosťou a tradíciami, aby bol ich pobyt nezabudnuteľný. Pracovná filozofia organizácie We Tour je založená na čo najväčšej miere zapojenia turistov prostredníctvom dynamiky a kreativity.

                                                                              Veneto

Služby WeTour sú určené skupinám dospelých a mladých ľudí, školám, jednotlivým turistom a rodinám tým, že ponúkajú tradičné, vzdelávacie a prispôsobené trasy v závislosti od potrieb. My Tour ponúka sprievodcovské trasy po najkrajších mestách regiónu: Benátky, Vicenza, Padova, Verona a Treviso a ich slávne vily, stravovacie a vínne trasy, ktoré vám umožňujú objavovať najchutnejšiu časť miestnej kultúry, ktorá sa tradične vyznačuje kulinárskymi zážitkami. dokonalosť; príjemné príležitosti na návštevu malých obchodov a remeselníckych obchodov, ktoré návštevníkom umožnia dostať sa do centra výrobného procesu pozorovaním techník, skúmaním materiálov a účasťou na tvorbe produktu medzi tradíciou a neustálymi inováciami. Služby sa poskytujú v taliančine, angličtine, španielčine, francúzštine.

                                                                              WeTour Guide

Turistická príručka ponúka turistické služby v regióne Benátsko prostredníctvom kvalifikovaných sprievodcov v hlavných európskych jazykoch. Popri ponuke klasických itinerárov sa operátori sprievodcu WeTour špecializujú na vytváranie:

 

• kultúrne podujatia v spolupráci s inštitúciami a združeniami; 

• tematické trasy pre skupiny (rodiny, študentov, spoločnosti, kultúrne združenia); 

• výchovno-emocionálne aktivity pre školy; 

• projekty na podporu oblasti v spolupráci s historickými výrobnými a obchodnými spoločnosťami pôsobiacimi v odvetví šperkov, umeleckého skla, tkania a potravín a vína