DOBRÉ POSTUPY VENETSKÉHO KRAJE

Pojďme na fantastický výlet!

Prezentace prvních italských osvědčených postupů v oblasti kultury a dědictví. 

Průvodce WeTour byl založen v roce 2013 z iniciativy skupiny kvalifikovaných průvodců s cílem pracovat v synergii a nabízet širokou a kvalitní škálu služeb pro propagaci regionu Veneto. Hlavním účelem je seznámit návštěvníky s jejich historií, uměním, kulturou, zvědavostí a tradicemi, aby byl jejich pobyt nezapomenutelný. Filozofie práce organizace Tour je založena na co největším zapojení turistů prostřednictvím dynamiky a kreativity. 

                                                                                   Veneto  

Služby WeTour jsou určeny skupinám dospělých a mladých lidí, školám, jednotlivým turistům a rodinám tím, že nabízejí tradiční, vzdělávací a přizpůsobené trasy v závislosti na potřebách. My Tour nabízí průvodcovské trasy po nejkrásnějších městech v regionu: Benátky , Vicenza, Padova, Verona a Treviso a jejich slavné vily, stravovací a vinařské trasy, které vám umožní objevit nejchutnější část místní kultury, která se tradičně vyznačuje kulinářstvím excelence; příjemné příležitosti k návštěvě malých obchodů a řemeslných obchodů, které návštěvníkům umožní dostat se do jádra výrobního procesu pozorováním technik, zkoumáním materiálů a účastí na tvorbě produktu mezi tradicí a neustálými inovacemi. Služby jsou poskytovány v italštině, angličtině, španělštině, francouzštině. 

                                                                                   WeTour Guide  

Wetour Guide nabízí turistické služby v regionu Veneto kvalifikovanými průvodci v hlavních evropských jazycích. Kromě nabídky klasických itinerářů se operátoři WeTour Guide specializují na vytváření: 

• kulturní akce, ve spolupráci s institucemi a sdruženími; 

• tematické trasy pro skupiny (rodiny, studenti, firmy, kulturní sdružení); 

• vzdělávací a emocionální aktivity pro školy; 

• projekty propagace oblasti ve spolupráci s historickými výrobními a komerčními společnostmi působícími v odvětví šperků, uměleckého skla, tkaní a potravin a vína.