O ENTRIBU


                        

Entribu je platforma s davem generovanými funkcemi úložiště obsahu: umožňuje veřejný nebo soukromý přístup ke zdrojům a přesné vyhledávání, aby nalezl materiál, který nejlépe vyhovuje potřebám uživatelů.

V minulých projektech podporujících startovací aktivity byly stanoveny atributy T2I (Leader Partner projektu ARTISTIC). Entribù je úložiště a organizátor užitečných informací, které web nabízí o začínajícím koučování, školení, možnostech financování, osvědčených postupech, modelech vyprávění příběhů - atd. Podnikatelé a začínající podnikatelé, kteří chtějí najít odpovědi na problémy / otázky, najdete v materiálech, které jim mohou pomoci. Mohou se také podělit o své zkušenosti a přispět k vytvoření komunity praktik. Entribù je vícejazyčná platforma: automaticky se přepne na jazyk prohlížeče, jinak je výchozím jazykem angličtina.

     

Hlavní cíle ENTRIBU “

Hlavní cíle této platformy jsou:

  • podporovat začínající podniky tak, aby byly schopny čelit počátečním výzvám sbírání a výběru informací, pokud jde o hospodářské, byrokratické, finanční a marketingové otázky;
  • poskytovat služby a nástroje pro začínající a začínající podnikatele, o ochraně práv duševního vlastnictví v oblasti práv duševního vlastnictví, komunikačních strategiích, možnostech financování atd.;
  • podporovat společné vytváření cenného obsahu přístupem crowdsourcingu, který umožňuje neustálé aktualizace obsahu.

Hodnota přístupu crowdsourcingu

Bohatství a přístupnost online obsahu a velké množství zkušeností souvisejících s počátečními otázkami vytvářejí „společenství praktik“, které díky prostředí „crowdsourcing“ mohou zvýšit spolupráci a zvýhodnit výměnu informací a obsahu.

Crowdsourcing může být prostředkem, pomocí kterého může komunita praxe řešit problémy sběru dat, vyhýbat se jediné redakční kanceláři a obtížím při řízení pracovní zátěže informací. Tento přístup poskytuje lepší příležitosti a znalosti, které mají sdílet lidé se stejným cílem. Navíc sdílení znalostí mezi rovnými jim umožňuje identifikovat nové příležitosti.

Můžete použít atributy, je to snadné

Uživatelé mohou nahrávat a stahovat obsah. Jak bylo uvedeno výše, její logika je založena na komunitě wiki. Filozofií je: „Dělejte maximum a propojte se se zbytkem“ - to znamená, že většina obsahu vychází z příspěvku komunity; některé obsahy jsou dostupné přímo na platformě, jiné vedou k externím zdrojům vybraným členy samotné komunity.

ZAČNĚTE